תפקידיו של זגג רכב

תפקידיו של זגג רכב הם רבים: החל מתיקון השמשות הקדמיות של הרכב, התקנת חלונות גג סאנרוף – בין אם מדובר בפעולת תיקון או שדרוג הרכב, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. חברה זו, הקיימת מאז שנת 1958, מעניקה את מלוא תשומת הלב לכל פנייה ובקשה של לקוחותיה, תוך מתן שירותי תיקון ללא פשרות. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

מי מאתנו לא חולם לנהוג לעבודה עם הרכב הפרטי שלו? במקום להיות תלויים בתחברה הציבורית, רכישת רכב פרטי תסייע לנו ליצור סדר יום נוח. מה קורה אם מראות הרכב נסדקו? מה תעשו כשהחלונות החשמליים אינם עולים או יורדים? לשם תיקון בעיות אלו ואחרות, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בעבודות זגגות רכב. בטרם תפנו אל חברות אלו, מומלץ להבין אילו שירותים הם מספקות:

  • חלונות גג סאנרוף – רבים חולמים לנסוע על כבישי ישראל עם רוח בשיער. התקנת סאנרוף תגשים את חלומכם והרבה מעבר לכך. כדי להכניס אור טבעי אל תוך הרכב וליהנות מתנאי מזג האוויר החמימים, צרו קשר עם אנשי מקצוע שיציידו את הרכב שלכם בפריט מרשים ויוקרתי.
  • חלונות שחורים לרכב – אחד הטרנדים האחרונים בתחום הרכב הוא השחרת החלונות. למה הכוונה? אם ברצונכם לסנן את קרני ה-UV, לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לחסוך בעלויות המזגן של הרכב, אין ספק שהכהיית חלונות הרכב היא הפתרון עבורכם.
  • תיקון שריטה בחלון – שריטה או סדק על חלונות הרכב הן, לצערנו הרב, בעיות נפוצות. במקרים כאלו, מומלץ לפנות אל אנשי מקצוע אשר יתקנו את השריטה ויחזירו את החלון למצבו המקורי.
  • החלפת שמשות לרכב – שמשות הרכב תורמות רבות לנסיעה חלקה. בהתאם, כאשר הן נשברות או נסדקות, יש לתקן אותן בהקדם. במקרים אלו, יש לפנות אל מוסך מורשה שיחליף את השמשות באחרות – תוך מתן אחריות.
  • תיקון חלונות חשמל – בכל רכב, כיום, יותקנו חלונות חשמליים – בזכותם נוכל לפתוח ולסגור את החלונות בלחיצה זריזה על הכפתור. אחד מהחלונות אינם פועלים כרגיל? בין אם מדובר בקצר או בלאי, יש לפנות אל הגורמים המוסמכים לכך לצורך תיקון מקצועי.

 

לראות את טובת הלקוח

כאשר אחד המרכיבים ברכב דורש תיקון, לא מדובר בעניין של מה בכך. כדי שתוכלו לחזור לשגרת חייכם במהרה ולנסוע בנוחות אל העבודה, מומלץ לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ: אנו רואים לנגד עינינו את טובתו של הלוקח ופועלים בהתאם. בין אם מדובר בתיקון שריטה בחלון או סדק בשמשה הקדמית, אנו פועלים לפי סטנדרט עבודה גבוה.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג