אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  זגגות רכב

  חברת ברוך ובניו

  מייבאת שמשות מהמפעלים המובילים בעולם על בסיס שוטף וברשותה מלאי זמין של כ-30,000 שמשות העונה על צרכיו של שוק הזגגות רכב בישראל, לרבות שמשות מקוריות, חלופיות, ממוגנות אבנים וממוגנות ירי, ובאיכויות הייצור הגבוהות ביותר.

  החלפת שמשות רכב – כולל שמשה קידמית לרכב

  קבוצת ברוך ובניו משרתות את כל  החברות הביטוח  ושירותי דרך מובילות: כלל, מגדל, הראל, שומרה, זברה, גשר, פנדה, שירביט, סטארט, דרכים, קש, מאסטרו ועוד.

  כל עבודות זגגות רכב מתבצעות עי" זגג רכב מומחה ומקצועי.

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  צרו איתנו קשר עכשיו

  זגגות רכב בפתח תקווה – 03-9181400

  זגגות רכב ברחובות – 08-9364846

  למרות שאין מדובר בטיפול שוטף קבוע כמו החלפת שמנים, כאשר זגגות לרכב נדרשת, חשוב לוודא שהתיקון מבצע בצורה הכי מקצועית שאפשר. אם שמשה נשברה, אם חלון נשבר, אם נוצר סדק ואין לכם מושג לאן לפנות, לרשותם זגגות מקצועית לרכב, עם המון ניסיון. ברוך ובניו זגגות רכב, תיקונים והחלפות של כל סוגי החלונות והזגוגיות, ברכבים פרטיים, רכבים מסחריים, רכבי עבודה ואפילו טרקטורים.

  מהם בדיוק שירותי זגגות לרכב?

  שירותי זגגות לרכב כוללים למעשה כל פעולה שנועדה להחליף חלון או שמשה פגומים ולהתקין במקומם חדשים. עם זאת, השירות במובן הרחב של המילה יכול לכלול גם טיפולים רבים נוספים. בין היתר, קיים למשל שירות מיוחד של תיקון סדק קטן בשמשה, אפילו מבלי שצריך להסיר את כל השמשה. בנוסף, שירות מקצועי יכול לכלול החלפה של אחת ממראות הצד שנשברה או ניזוקה, החלפת המראה בלבד או תיקון במעטפת. שירות מסוג אחר, כאשר נגרם נזק מסיבי לזגוגית, כולל החלפה של חלון קדמי או אחורי או החלפה של שמשה קדמית או אחורית בשלימותם. במידה ומחליפים שמשה קדמית, השירות כולל את החזרת המרכיבים הנלווים, כגון התקנת המראה האחורית הצמודה לזגוגית. אך זה לא נגמר בזה וקיימים מקרים נוספים שבהם שירותי הזגגות יעמדו לרשותכם. כך, זגגות מקצועית כוללת גם שירותים אחרים כגון לדוגמא החלפה של סן רוף (גג נפתח), במידה והגג ניזוק או התקנה של סן רוף מושלם, מאפס. זגגי רכב מקצועיים מבצעים גם תיקונים הקשורים לחלונות, גם ללא צורך בתיקון או החלפה של זגוגית. לדוגמא, החלפה של בקרי פתיחה או סגירה, החלפה ותיקון של מנגנונים לחלונות רגילים או חלונות שמש וכן טיפול להכהיית או השחרת זגוגיות בצורה מקצועית.

  זגגות רכב עם מוניטין רב

  ברוך ובניו זגגות רכב, חברה משפחתית שמזה עשרות שנים מציעה את כל השירותים הנחוצים, לתיקון או החלפת חלונות רכב ושמשות. מטפלים במנגנוני חלונות שבורים או הרוסים וגם מגוון שירותים משלימים. לרשותכם מוניטין רב שנים וניסיון בעבודה מול חברות הביטוח השונות. תיקונים באחריות, לשביעות רצונכם המלאה.

  מעוניינים בשירות זה? רק ברוך ובניו

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  שירותים נוספים

  ציפוי חלונות לרכב

  ציפוי חלונות לרכב הינו תהליך שבו מצפים את חלונות הרכב...

  קראו עוד

  מראות לרכב

  חברת ברוך ובניו מתמחה בכל סוגי המראות לרכב, זכוכיות למראות,...

  קראו עוד

  מנועים לחלונות חשמל לרכב

  חברת ברוך ובניו בע"מ פיתחה את המעבדה הגדולה בארץ לשיפוץ ותיקון מנועים חלונות...

  קראו עוד