בגיסין אבשלום 67, פתח תקווה משה יתום 20

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  תיקון חלונות חשמל לרכב

  חברת ברוך ובניו בע"מ פיתחה את המעבדה הגדולה בארץ לשיפוץ ותיקון חלונות חשמל לרכב, מכאניים ומנגנוני מראות חשמליות צוות המעבדה ותיק, מקצועי, מנוסה מיומן ואף נותן מענה מקצועי למוצרים ייחודיים וכן מלאי מנגנונים משופצים וחדשים הנותן כיסוי נרחב לכל דגמי הרכב הנמכרים בישראל.

  בדיקה ללא עלות – מפחדים לבדוק את התקלה בחלון, שמא תחליטו שאתה לא מעוניינים לתקן ואז תחויבו עלות בדיקה?

  בברוך ובניו נבדוק לכם את התקלה בחלון, כולל פתיחה של הדלת וכל מה שיצטרכו עד ההצעת מחיר, אם תחליטו שאינכם מעוניינים לתקן את התקלה, אתם משוחררים לדרככם ללא עלות ובברכת הצלחה!

  מעוניין בפרטים נוספים – צרו איתנו קשר עכשיו!

  טלפון סניף פתח תקווה: 03-9181400

  טלפון סניף רחובות: 08-9364846

  מעוניינים בשירות זה? רק ברוך ובניו

  צורו איתנו קשר עכשיו!

   שאלות נפוצות

   אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

   המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!שירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

   הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

   ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

   החברות שאנחנו עובדים איתם

   שירותים נוספים

   תיקון חלונות חשמל לרכב

   חברת ברוך ובניו בע"מ פיתחה את המעבדה הגדולה בארץ לשיפוץ ותיקון...

   קראו עוד

   מראות לרכב

   חברת ברוך ובניו מתמחה בכל סוגי המראות לרכב, זכוכיות למראות,...

   קראו עוד

   ציפוי חלונות לרכב

   ציפוי חלונות לרכב הינו תהליך שבו מצפים את חלונות הרכב...

   קראו עוד

   תיקון שמשה קדמית לרכב

   תיקון שמשה קדמית לרכב ללא החלפת השמשה מוסכי החברה מבצעים תיקון...

   קראו עוד